KONST / Litografier / Färglitografi 12757358
nr 1275 7358
Catrina Liljegren
(f. 1962), Sverige
Färglitografi, Catrina Liljegren (f. 1962). Signerad, daterad 93,137/190, bladets mått: 76x56 cm
Catrina Liljegren, svensk målare född 1962.
måndag 16 september 2019
kl 18:26:27